Michał

„Trener Łukasz ma bardzo profesjonalne podejście do osoby wybierającej treningi indywidualne (uczeń).
O profesjonalnym podejściu Trenera Łukasza świadczą między innymi:

Poznanie celu treningów osoby trenującej;
Rozpisanie ćwiczeń i planów treningów;
Ustalenie diety i przekazanie jej uczniowi.

Oprócz profesjonalnego podejścia do treningów i wymyślania bardzo kreatywnych, unikalnych ćwiczeń, Trener Łukasz świetnie motywuje aby osiągnąć wspólny cel, którym w moim przypadku była redukcja masy ciała oraz formowanie/rzeźbienie sylwetki.
Co więcej Trener Łukasz jest oczytaną, inteligentną osobą z którą można na mnóstwo tematów porozmawiać, a co więcej konie kraść. Podczas treningów gdy czasem jakieś ćwiczenie kończyło się niepowodzeniem, to niepowodzenie świetnie obracał w żart, czym jeszcze bardziej zachęcał to ciężkiej pracy.
Niewątpliwie jeszcze jednym bardzo istotną zaletą Trenera Łukasza jest świetne poczucie humoru.
Po paru treningach z Trenerem Łukaszem poczułem wielką różnicę, mam więcej siły. zrzuciłem parę kilogramów. O świetnej pracy Trenera Łukasza niech świadczy między innymi poniższy fakt, gdy pojechałem na urlop moja, nowa sylwetka wywoływała tęskne spojrzenia innych osób na plaży. Dzięki indywidualnej diecie specjalnie dobranej do mojego charakteru pracy i trybu życia, stworzonej przez Trenera Łukasza, utrzymuję doskonałą sylwetkę i świetnie się czuję.
Reasumując bez żadnej dozy wątpliwości polecam każdemu Trenera Łukasza, jako swojego Indywidualnego personalnego trenera.”

Scroll to Top