Mariusz Małek

\”Do regularnych ćwiczeń na siłowni zawsze brakowało mi chęci i motywacji. Postanowiłem więc skorzystać z pomocy trenera personalnego, który nie tylko wprowadziłby mnie w tajniki ćwiczeń, ale jednocześnie był motywatorem do regularnego korzystania z siłowni. Tak właśnie trafiłem do Łukasza już ponad rok temu. Łukasz jest doskonałym i wszechstronnym trenerem. Odpowiednio dobrane i zróżnicowane ćwiczenia, świetna atmosfera na treningach, porady żywieniowe, to tylko niektóre z elementów, które sprawiły, że z chęcią pojawiam się na treningach i czerpię radość z wykonywanych ćwiczeń. Zajęcia są idealnie dopasowane do poziomu osoby ćwiczącej, zero nudy, dodatkowo świetna atmosfera sprawia, że nawet się nie zauważa kiedy kończy się trening.
Łukasz podchodzi do swojej pracy z pasją, pełnym poświęceniem i 100% profesjonalizmem. Dzięki niemu osiągnąłem swoje pierwsze cele treningowe i nie brakuje mi motywacji, żeby osiągać kolejne.
Bardzo gorąco polecam treningi z Łukaszem każdemu kto chce zadbać o własne ciało i zdrowie, a także zachęcam do korzystania z jego wiedzy i doświadczenia, bo naprawdę warto!!!\”

Scroll to Top