Marcin Sikora

Waga początkowa: 101kg
Waga obecna: 85kg

„Rok temu zapisałem się na siłownie „TI FITNESS”. Przychodząc tam chciałem, żeby mój osobisty trener pokazał mi skuteczność ćwiczeń odchudzających i pomógł mi odchudzić się na stale, zbudować moja formę fizyczną. Skutecznie zredukował za pomocą odpowiednich ćwiczeń tkankę tłuszczową i zbudował tkankę mięśniową, a przede wszystkim na samym początku pozwolił mi poznać tajniki dietetyki i zdrowego odżywiania.

Ćwiczyłem w wielu miejscach i miałem różnych trenerów personalnych, ale najbardziej odpowiednim, spełniającym moje potrzeby trenerem okazał się Pan Łukasz Rojek. Jak już pisałem trenuje z nim od roku i efekty są doskonale widoczne. Dzięki jego zaangażowaniu, wsparciu a przede wszystkim wykwalifikowanej wiedzy moje wszelkie oczekiwania względem zdrowia, wyglądu, samopoczucia i komfortu życia zostały w 100% spełnione. Jego wieloletnie doświadczenie sprawiło, że korzystał on z nowoczesnych i przede wszystkim skutecznych metod treningowych, które wcześniej zostały przez niego sprawdzone. Udoskonalał je wraz z moimi potrzebami oparte o najnowszą wiedzę z zakresu fizjologii i anatomii, jednocześnie uwzględniając moje psychiczne i fizyczne uwarunkowania.

Wybrałem go ponieważ sam nie potrafiłem utrzymać dyscypliny i rygoru regularnych ćwiczeń, nie miałem odpowiedniej wiedzy, by skutecznie i bezpiecznie rozpocząć aktywność fizyczna. Łukasz przyjmując mnie pod swoje skrzydła spełnił wszystkie te reguły zachowywał dużą dyscyplinę, każdy zaplanowany trening zawszę się odbywał co ma bardzo dobry wpływ na efekty mojej pracy.

Ponieważ organizm człowieka najlepiej reaguje na wysiłek wszechstronny Łukasz mój trener osobisty zaoferował mi pełną różnorodność zajęć dzięki czemu miałem możliwość poznania i wyboru takiej aktywności fizycznej, która była dla mnie odpowiednia i możliwa do realizacji w dłuższym czasie. Dlatego do dnia dzisiejszego ćwiczę pod okiem Łukasza i będę korzystał z jego pomocy tak długo jak to będzie możliwe.”

Scroll to Top
Przewiń do góry