Łukasz Rojek

Trener Personalny

regulamin treningów

  1. Trenujący ma obowiązek poinformować Trenera przed rozpoczęciem pierwszego treningu o jakichkolwiek przeciwwskazaniach do trenowania (przebyte choroby, urazy, kontuzje).
  2. Trenujących jak i Trenera obowiązuje punktualność. Spóźnienie Trenującego nie oznacza, że Trener przedłuży trening kosztem innego podopiecznego chyba, że istnieje ku temu sposobność i Trener zgodzi się na to. Natomiast spóźnienie Trenera oznacza, że poświęci on swój czas, by trening trwał tyle, ile założono w umowie współpracy.
  3. Trenujący powinien stawić się na trening w stroju sportowym, tj.: sportowe obuwie (kategorycznie zabronione jest trenowanie w klapkach, japonkach, sandałach), sportowe spodnie (dresy lub krótkie spodnie sportowe), sportowa koszulka.
  4. Trenujący zobowiązany jest przestrzegać regulaminu klubu, w którym ćwiczy z Trenerem.
  5. Trenujący jest zobowiązany posiadać ze sobą ręcznik treningowy oraz wodę do uzupełniania płynów podczas treningu.
  6. Trenujący, jeśli chce odwołać umówione wcześniej zajęcia z Trenerem, musi zrobić to minimalnie na 8 godzin przed treningiem lub jeśli trening rozpoczyna się w godzinach 7:00-10:00, jest zobowiązany poinformować o odwołaniu treningu do godziny 20:00 dnia poprzedniego. Każdy trening odwołany nie stosując się do tego punktu, będzie uznany za odbyty chyba, że Trener zadecyduje inaczej.
  7. Trenujący, pragnący uzyskać założone cele treningowe, zobowiązani są do słuchania porad Trenera.
  8. Trenujący wykupują wejście do klubu fitness we własnym zakresie.
  9. Trenujący powinni odpowiednio wcześnie określić swoją dyspozycyjność do ćwiczeń.
 

powrót

Scroll to Top
Przewiń do góry